Saturday, December 30, 2017

Blogi esimeste kuude kokkuvõte

Tegime katoliku blogi avalikuks 8. septembril 2017. Selle ajaga, täpsemini 3 kuu ja 23 päevaga, oleme avaldanud 38 artiklit, millest 17 võib lugeda suuremal või vähemal määral originaalseks või Eesti kirikust lähtuvaks, ning ülejäänud on tõlkeartiklid erinevatest katoliiklikest väljaannetest. Tahaksin siinkohal tänada kõiki, kes on blogile kirjutanud, materjali jaganud või lihtsalt hea nõuga toetanud või konstruktiivset kriitikat välja toonud! Nimesid ma ei hakka välja tooma, aga ilmselt teate te ise, kes te olete.

Kokku on blogil 8853 vaatamist. 114 tegevuspäeva kohta teeks see siis justkui keskmiselt 77 vaatamist päevas. Tegelikult on päevas tavapärane vaatamiste arv 50-60 (aga see ei näita individuaalsete külastajate arvu, mis on tõenäoliselt mõnevõrra väiksem). Tänan kõiki lugejaid ja jälgijaid!

Kõige rohkem vaatamisi, nimelt 823 vaatamist on postitusel, mis rääkis Elizabeth Anscombe'st. Kõige vaadatumate postituste top on ühtekokku aga järgmine:


Igapäevaste lugemiste lehekülge on külastatud kokku peaaegu 2000 korda.

Blogi facebooki leheküljel on 62 jälgijat. Facebookis on lehekülje postitusi enda uudisvoos näinud ühtekokku 9659 unikaalset kasutajat. Lehekülge ennast on vaadatud 676 korral.

Tänan kõiki kaasaelajaid, jälgijaid, lugejaid!

No comments:

Post a Comment